MENÜ
Mariobet'e Üye Ol Anında 20TL Kazan!

SAFİRBET TOMBALA OYUN KURALLARI

04/11/2017 16:28
SAFİRBET TOMBALA OYUN KURALLARI

Safirbet’e Hemen Üye Ol ve 300 TL Bonus Kazan!

Safirbette birçok oyun gibi tombala oynama fırsatınız da mevcut. Tombala oynaması normalde olduğu gibi Safirbette de çok kolay, bütün çevrimiçi tombala oyunları gibi.
Bu yazıda, çevrimiçi tombala oynamaya ilişkin genel kuralları ve diğer oyuncularla başa çıkmanıza ve kazançlarınızı emniyetli bir şekilde toplamaya yardımcı olacak bazı ipuçlarını tartışacağız. Diğer oyuncularla çabucak iletişim kurabilmeniz için kuralları yazacağız.
Çevrimiçi tombala oyunları, gerçek tombala salonlarındaki oyunlara çok benzer, ancak duman ve gürültü olmadan oynanırlar.

Bazı Ücretler Gereklidir

Çevrimiçi oyunların birçoğu bedava olsa da, birçoğu ücret karşılığında oynanır. Oyun kartlarının yanında veya açılır pencerelerde sıvanmış reklamlarla uğraşmanız gerekecek. Ayrıca, İnternet erişimi için aylık ücreti ödemelisiniz. Sıkı tutkulu çevrimiçi meraklılar, ikinci hattına yatırım yapmayı seçebilirler, bu nedenle tek hattını birbirine bağlamazlar.

Ücretli çevrimiçi oyunlar (kredi kartı veya çek kullanarak sanal olarak satın alınması gereken) bazıları büyük ödüller vermeyi taahhüt eder.
SAFİRBET TOMBALA OYUN KURALLARI

TOMBALA NASIL OYNANIR

Başlarken: Dilerse oyuncular ücretsiz oyunlarda ödüller için yarışıyor. Herhangi bir oynamadan önce, ancak, bir kullanıcı adı için kaydolmanız gerekir. Geçerli bir e-posta adresi sağladığınızdan emin olun, yoksa ödül talebinde bulunamazsınız. Oyunların çoğu düz çizgili tombala veya örtücüler.

Her oyuncu, oyun başına üç kart alır; bu, tombala toptan tahtası ve bir sohbet alanı (ve birçok reklam) bulunan özel bir pencerede görünür. Oyuncuların eşleşmesi gereken model, tombala penceresinin sağ üst köşesinde belirir. Rakamlar çağrıldığı zaman, oyuncular fare tıklamasıyla kartlarını “köreltiyor”. Bir oyuncunun kartı desene uyduğunda “Tombala” düğmesine basar.

Olası tuzaklar: Bazen çevrimiçi tombala, yerel tombala salonunda olduğu gibi düzgün şekilde gitmez. Kartın yüzü ekrana sığmayabilir. Bağlantı hızı, İnternet servis sağlayıcısının kalitesi, İnternetteki trafik miktarı veya Web sitesinin kendisi ile ilgili sorunlara bağlı olarak oyun çok yavaş olabilir. Bir oyuncu ağır İnternet trafiğinden dolayı veya Web sitesinin kendisi o kadar meşgul ki, tüm istekleri üstesinden gelemeyeceği için oyundan kopmuş olabilir. Ağır bir sabır dozu gerekebilir.

Online tombala’yı paralı oynayacaksanız, bunu Safirbette yapmanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tipobet