MENÜ
Mariobet'e Üye Ol Anında 20TL Kazan!

TOMBALA VE SLOT NASIL OYNANIR?

28/11/2017 12:47
TOMBALA VE SLOT NASIL OYNANIR?

Safirbet’e Hemen Üye Ol ve 300 TL Bonus Kazan!
Tombala ve slot oynamayı biliyor musunuz? Bu yazımızda tombala ve slot oynamayı öğreneceğiz.

TOMBALA NASIL OYNANIR?

Tombala oynamak için, biletiniz üzerinde bir satır yazmak için altı sayıya (1’den 40’a kadar) ihtiyacınız var. Berabere girmek için en az dört satır oynamanız gerekir.

Kendi numaralarınızı seçebilir veya sistemimiz tarafından sizin için rasgele sayıların seçildiği bir Dip oynayabilirsiniz.

Her canlı tombalada altı galibiyetli tombala numarası ve bir bonus topu çizilir.

Yedi Loto Ödülü Bölümü bulunmaktadır. En iyi ödül Division 1’dir. Division 1’i kazanmak için, biletinizin tek bir satırında kazanan altı tombala numarasının hepsini eşleştirmeniz gerekir.

Division 7, kazanmak için en kolay bölünmedir. Kazanmak için biletinizin tek bir satırında kazanan üç Loto numaranızdan herhangi biriyle eşleşmeniz gerekiyor.

TOMBALA VE SLOT NASIL OYNANIR?

SLOT NASIL OYNANIR?

En popüler oyuklar, kuruş ve nikel video oyunları, çeyrek ve dolar reel eğirme oyunları, ancak 2 sent, 10 cent, çeyrek ve dolar cinsinden video oyunları ve 100 $ ‘a kadar makaralı eğirme makinesidir. Video yuvaları bir seferde 45, 90 ve hatta 500 kredi alabilirken çoğu makara döngücüsü aynı anda iki veya üç para alır.

Hemen hemen tüm slot makineleri, para alıcısı ile donatılmıştır – yuvaya bir fatura yerleştirin ve eşdeğer miktarda kredi metrede görüntülenir. Makaralı dönen yuvalar üzerinde, oynamak istediğiniz madalyon sayısına ulaşana kadar “bir krediyi oynat” işaretli bir düğmeye basın. Ardından “döndürme makaraları” düğmesine basın veya tutamaçları olan birkaç yuvadaki tutamacı çekin veya o makinede izin verilen maksimum paraları oynayacak olan “maksimum oynama kredisi” işaretli bir düğmeye basın.

Video yuvalarında, etkinleştirmek istediğiniz ödeme hattı sayısı için bir düğme ve her satıra atılacak kredi sayısı için ikinci bir düğme itin. Bir yaygın konfigürasyonda 1 ila 5 krediye bahse girebileceğiniz dokuz ödeme hattı vardır. Video slotları ayrıca, 5, 15, 20, 25, hatta 50 ödeme hattı ile mevcuttur, her satıra 25 para kadar kabul eder.

Birçok makara-bükücü makinesinin bardaklarının ortasında, makaraların önüne boyalı tek bir ödeme hattı vardır. Diğerlerinin üç ödeme hattına, hatta her biri oynatılan bir jetona karşılık gelen beş ödeme hattı vardır. Bir ödeme çizgisinde duran semboller bir oyuncunun kazanip kazanmamasini belirler.

Buna ek olarak, video yuvaları genellikle bonus turları ve “dağılım ödemesi” yapmaktadır. Belirlenen semboller, aynı ödeme çizgisinde olmasalar bile ekranda iki, üç veya daha fazlası görünürlerse dağılım ödemesi tetikler.

Benzer şekilde, özel semboller bir bonus olayı tetikler. Bonus, bir takım bedava döndürmeler biçiminde olabilir veya oyuncuya “ikinci ekran” bonusu sunulabilir. İkinci bir ekran bonusuna bir örnek, uzun süredir popüler olan WMS Oyun Yuvası “Jackpot Party” ‘de gelir. Video makaralarında üç Taraf sesizörü görünürse, makaralar ekranda hediye paketindeki bir paket ızgarayla değiştirilir. Oyuncu, bir paketi açmak için ekrana dokunuyor ve bir bonus peşin ödeme toplanıyor. Bir paket nihayetinde turu sona erdiren bir “küfür” ortaya çıkana kadar daha fazla ikramiye için paketlere dokunmaya devam edebilir. Bu bonus turlarının popülaritesi, video slotlarının son on yılın en hızlı büyüyen casino oyunu haline gelmesinin nedenidir.

Kazanan bir kombinasyona geldiğinizde, kazançlar kredi sayacına eklenecektir. Sayaçta gösterilen paraları toplamak isterseniz, “Nakit Çıkışı” yazan butona basın; çoğu makinede, nakit olarak itfa edilebilir bar kodlu bir bilet yazdırılacaktır. Daha eski bazı makinelerde bozuk para bir tepsiye hala düşer.
Umarız, tombala ve slot oynama ile ilgili yazımız sizin için yeterince bilgilendirici olmuştur.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tipobet